-11%Захисне скло Primolux для планшета Xiaomi Redmi Pad SE 8.7"
- Готово до відправки
- Код: SAM-X110
325 ₴
288 ₴
- +380 (50) 888-46-35відділ продажів
Захисне і загартоване скло Primolux для планшета Xiaomi Redmi Pad SE 8.7"
Скляне покриття, спеціально розроблене для екрана Xiaomi Redmi Pad SE 8.7". Закриває всю робочу поверхню. Не змінює відчуття від дотиків, виготовлена з дуже міцного, загартованого скла, що забезпечує чудовий захист екрана. Це оригінальний багатошаровий матеріал з силіконовим клейким шаром, легко клеїться без бульбашок і легко знімається, не залишаючи слідів.
Зверніть увагу:
- Скло спеціально вирізано для екрана Xiaomi Redmi Pad SE 8.7".
- Найбільш уразливими частинами скляного покриття є краю. Настійно рекомендуємо використовувати спільно з покриттям, бампери, силіконові, пластикові накладки або шкіряні чохли.
- Адгезійні властивості клейкого шару погіршуються якщо ви зніміть покриття. Не рекомендуємо знімати та встановлювати це покриття багаторазово.
- При надмірному зусиллі на вигин при установці або видаленні покриття може зламатися.
Захисне скло для лицьової панелі планшета Xiaomi Redmi Pad SE 8.7" – надійний спосіб захистити екран планшета від будь-яких пошкоджень і забруднень.
Захисне скло для Xiaomi Redmi Pad SE 8.7" виготовлено зі спеціального полімеру, його товщина складає всього 0,3 мм. Отже, протектор практично такий же тонкий, як плівка, але при цьому набагато міцніше. Щільність скла "9Н" – це означає, що захисне скло не схильне до пошкоджень. Скло дуже ефективно захищає поверхню планшета від потертостей, глибоких подряпин і навіть від наслідків падіння на підлогу.
Основні специфікації:
- Тип: скло на екран
- Властивості: не ковзає, пилонепроникне та ударостійке
Сумісність:
- Xiaomi Redmi Pad SE 8.7"
Комплектація:
- Захисне скло - 1 шт.
- Комплект серветок (суха, волога) - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primolux |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Глянцева |
| Висота | 206 мм |
| Діагональ екрану | 8.7 дюйм |
| Клейовий шар | По всій поверхні |
| Матеріал | Скло |
| Модель планшета | Redmi Pad SE |
| Призначення | Для планшета |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Тип | Захисне скло |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Pad SE 8.7" |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Pad SE 8.7" |
- Ціна: 288 ₴




